محل تبلیغات شما

می خواهم یک سری موارد را بخودم تذکر بدهم ولی چون فراموش می کنم خواستم اینجا بنویسم تا یادم بماند .

آرزو هیچ دیلی نداره اینقدر به دست و پای افرا بپیچی ممکنه فکر کنه حالا چرا داری تو این کار را می کنی در حالی که شادی تو واقعن نظری نداشته باشی  . خوب خوشحال میشی یا حس خوبی پیدا می کنی ولی می خواهم بدونی اون به هر حال یک مرده و ممکنه از نوع رفتار تو چیز دیگری برداشت کنه . پس می خواهم ازت خواهش کنم و این قضیه را تمام کنی . می تونی کم کم تر کنی و اگر واقعن از طرف اون چیزی دیدی می توانی باز پررنگ تر حضور داشته باشی .

در ایام کرونا بنظر من بهتره کمی با برنامه تر بری جلو ببین چند تا کار داری ویلای طاهرخانی - کار شفیعی و گزارش گرمارودی . اینا را تو باید انجام بدهی باید زبان بخونی باید طرح بزنی برای کار مشترکت با شادی وو از همه مهمتر باید کلی کتاب نخونده را بخونی کلی پادکست گوش کنی و از همه مهمتر سعی کنی این دوره را بسلامت طی کنی . روزهایی که ممکنه سختی بیشتر شه اما به امید خدا میریم جلو و ایمان داریم روزها را قوی و بهتر خواهیم گذارند . بهار امسال کمی غریبه تنهاست . صدای شادی ما تو شهر نیست . خیلی ها ممکنه ضرر کنن خیلی ها تلخی می بینن ولی باید به ادامه کشتی زندگی امیدوار باشیم . خدایا من می دانم که تو نیروی عبور از این شرایط را در ما قرار دادی امیدوارم بسلامت عبور کنیم .

و در نهایت خدایا به من این توان را بده بهترین تصمیم را برای خودم در ارتباط با آدمها بگیرم .

خدایا نیم دانم چرا شاید هم دارم قضاوت می کنم ولی حس میکنم اونقدر که من فکر می کنم دوست دارم با افرا دوست باشم اون دلش نمی خواد . شاید هم واقعن با آذینه من شدم زنگ تفریح . درسته خیلی چیزهای خوبی به من یاد داد ممنونش هستم . ولی فکر کنم منم تونستم چیزهای خوبی بهش یاد بدهم بجای فکر کردن رها کن بذار همه چیزهای خوب برات پیش بیاد . خدیا ممنون تو هستم بابت همه چیزهای خوبی که به من میدهی . راستی بابک گفت وقتی حقوق و عیدی تو را دیدم جا خوردم قبول دادم شل وا دادم باید با مهری حرف بزنم .

می دانم اشتباه است

عشق اتفاق قشنگیه

ژوزمان طراحی فشن

تو ,کنی ,کنم ,ولی ,فکر ,چیزهای ,می کنم ,به من ,چیزهای خوبی ,می خواهم ,همه چیزهای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حيف كه وقت مردنم نيستي .....!!!!! دنیای ارتباطات